Vintervoll logo

Orkdal

Hovedtelefonnummer:

73 89 40 80

Besøksadresse: Grønørveien 1, 7300 Orkanger

E-post: orkdal@vintervoll.no

Vintervoll AS avdeling Orkdal er en lokal forankret elektroentreprenør med røtter tilbake til 1966. Tidligere El-kontakt med kontorer på Fannrem ble i 2011 fusjonert inn i Vintervoll AS og flyttet i 2016 til sine nåværende lokaler i Grønørveien 1 på Orkanger.

 

Som tidligere betjener Vintervoll Orkdal kunder i et område som når stadig lenger ut over kommunegrensen og nærområdet Orkanger og Fannrem.

Kvalitetsarbeid og el-sikkerhet er fremste prioritet for de ni ansatte ved avdelingen. Fra Vintervoll får du en elektriker som gir deg et sikkert og trygt el-anlegg.

 

Jostein Gravås-Opøien

Avdelingsleder/installatør

951 74 268

Jostein.gravas-opoien@vintervoll.no

Rune Martinsen

Elektriker

489 96 901

Rune.martinsen@vintervoll.no

 

Tormod Folstad

Elektriker

482 15 403

Tormod.folstad@vintervoll.no

 

Randi Solem

Regnskapssekretær

917 07 753

Randi.solem@vintervoll.no

 

Erlend Jonli

Lærling

469 30 502

Erlend.jonli@vintervoll.no

 

Tom Arne Opøien

Elektriker

489 96 900

Tom.arne.opoien@vintervoll.no

 

Håkon Lilleås Næss

Elektriker

934 59 628

Hakon.Lilleas.Naess@vintervoll.no

 

Ivan Hegseth

Elektriker

936 87 646

Ivan.hegseth@vintervoll.no

 

Tony Aasbø

Lærling

976 72 883

Tony.aasbo@vintervoll.no

 

 

Oppdrag

 

Totalleverandør av elektrotekniske løsninger i Midt-Norge. Egne avdelinger i Trondheim, på Melhus og på Orkanger / i Orkdal.

Vintervoll tilbyr produkter, tjenester og løsninger innenfor elektro og IKT, elkraft, sikkerhet, telefoni, datakommunikasjon og kabling for tele og data til nybygg og rehabilitering.

Internkontroll og termografering innen privat bolig, næring og landbruk sertifisert etter NEK 405.

Drift og vedlikehold av elektriske installasjoner i forbindelse med produksjons og industribedrifter. Vår kompetanse og rutine i tillegg til vårt systematiske forbedringsarbeid sikrer din bedrift mot produksjonsstans og kostbare avbrudd.

Målgruppene er offentlig forvaltning, privat næringsliv og privatkunder i Midt-Norge.

Vi er utpreget løsningsorientert og fremstår som en totalleverandør hvor prosjektering, installasjon, service og drift kan inkluderes.

 

Miljø er et hovedfokus både i intern drift og i produksjon. 

De tilbudte løsninger er kostnads- og energieffektive og bidrar til økt produktivitet og energiøkonomisering hos våre kunder.

 

Hovedmålet er at vi skal være ledende innen elektro og IKT i Midt-Norge.

 

Vi skal ha sunn økonomi som vi vil bruke til å investere i fremtiden til beste for så vel kunder som ansatte.

 

Trenger du elektriker er vi løsningen.