Vintervoll logo

Trondheim

Trondheim er hovedkontoret til Vintervoll og er den største enheten i Vintervoll-gruppen.

Hovedtelefonnummer Vintervoll:

73 89 40 00.

E-post: post@vintervoll.no 

Besøksadresse: Ingvald Ystgaardsvei 23, 7047 Trondheim.

Vi har her en service-, sikkerhets- og prosjektavdeling. Serviceavdelingen betjener både private kunder og bedriftskunder. Alt fra èn stikkontakt til rehabilitering av store næringsbygg.

 

Sikkerhetsavdelingen står for svakstrømskompetansen vår. Her jobbes det med brannalarm-, nødlys- og innbruddsanlegg. Vi gjennomfører årskontroller og øvrige kontroller på bolig og næring. Vi har FG-godkjente montører og prosjektledere på brann og innbrudd.

 

Prosjektavdelingen driver de største prosjektene vi har, noe som til en hver tid også er de største prosjektene i Midt-Norge. Inn under prosjektavdelingen har vi også seks prosjekterende/RIE. De tegner og rådgir på prosjektene våre. Se mer her.

 


Stian Østerlie

Administrerende direktør

 984 02 660

 

stian.osterlie@vintervoll.no


Bjørg Asphjell

Økonomisjef

Økonomi / HMS
922 19 504
bjorg.asphjell@vintervoll.no


Marianne Bang

Markedssekretær

Administrasjon
73 89 40 00
marianne.bang@vintervoll.no


Jan Kjelmo

Installasjonsleder

Anlegg
930 80 909
jan.kjelmo@vintervoll.no

 

Otto Østerlie

Styreleder

928 92 222
otto.osterlie@vintervoll.no

 

Morten Wraalsen

Avdelingsleder Service

 928 32 999

morten.wraalsen@vintervoll.no


Øyvind Sand

Avdelingsleder Sikkerhet

928 23 200 

oyvind.sand@vintervoll.no

Bjørn Ove Grotdal

Ass. Leder Service

 934 63 016

bjorn.ove.grotdal@vintervoll.no

Alf Jarle Nilsen

Servicekonsulent Service

 913 52 300

alf.jarle.nilsen@vintervoll.no

 

Eirik Hoff

Prosjektingeniør Sikkerhet

 934 63 023

eirik.hoff@vintervoll.no

 

Lars Tøndel

Kontrollkoordinator
Sikkerhet

 928 23 100

lars.tondel@vintervoll.no

 

Arve Martin Jensen

Teknisk leder Kommunikasjon

 922 97 127

arve.martin.jensen@vintervoll.no

 

Halvard Sletvold

Prosjekteringsingeniør Prosjekt

 928 34 099

halvard.sletvold@vintervoll.no

 

Dag Halgunset

Prosjekteringsingeniør Prosjekt

 452 51 313

dag.halgunset@vintervoll.no

 

Jostein Gravås-Opøien

Prosjektingeniør Prosjekt

 951 74 268

jostein.gravas-opoien@vintervoll.no

  

Jan Vegard Torp Larsen

Prosjektingeniør Prosjekt

 976 62 785

jan.vegard.torp.larsen@vintervoll.no

Anders Midtsand Tanem

Prosjektingeniør Prosjekt

 938 45 700

anders.tanem@vintervoll.no

 

Lars Esten Heggvik

Prosjektingeniør Prosjekt

 406 09 780

lars.esten.heggvik@vintervoll.no

Lars Petersen

Prosjektingeniør Prosjekt

 930 05 232

lars.petersen@vintervoll.no

 

Per Kristian Westermann

Prosjekteringsingeniør

 934 63 017

per-kristian.westermann@vintervoll.no

 


Jørgen Ansnes

Prosjektingeniør Prosjekt

 930 80 908

jorgen.ansnes@vintervoll.no

 

Mads Bersvendsen

Prosjektingeniør Prosjekt

934 07 630 

mads.bersvendsen@vintervoll.no


Petter Engstrøm Berg

Prosjektingeniør Prosjekt

 404 77 407

petter.engstrom.berg@vintervoll.no 

Per Ole Hestflått

Prosjektingeniør Prosjekt

 482 54 162

per.ole.hestflatt@vintervoll.no

 

Ina Nordpoll Sagli

Prosjekteringsingeniør

 971 48 830

Ina.sagli@vintervoll.no

 

Anette-Marie Granerud

Prosjektingeniør/Energirådgiver

 920 88 232

Anette-Marie.Granerud@Vintervoll.no

 

Bjørn Inge Frengen

Prosjektingeniør Prosjekt

 917 30 964

Bjorn.Inge.Frengen@vintervoll.no

 

Odd Skjølberg Lefstad

Prosjektingeniør Prosjekt

 476 10 608

Odd.skjolberg.lefstad@vintervoll.no